Ostutingimused

Veebipoe saiasahwer.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Saiasahwer OÜ (reg nr 12690435) asukohaga Herne 20, Tartu tel 55 679 888, perenaine@saiasahwer.ee.  

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

Ostutingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kättesaamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Lisaks Eesti pangalinkidele (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Revolut) ka Baltikumi ja Soome pangalingid.
  • Pangaülekanne arve alusel.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul teate saatmisest

KOHALETOIMETAMINE

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud:
1) Kaubale ise järele tulla ning saada tellimus kätte Saiasahwer OÜ-le kuuluvast pagariärist (Herne 20, Tartu) vastavalt lahtiolekuaegadele ja eelnevale kokkuleppele.
2) Kullerteenus Tartu piires T-L 9-13.00. Kui olete valinud tellimuse kättesaamiseks kullerteenuse, siis palume arvestada, et kuller saabub 1-tunnises vahemikus. Kullerteenuse tasu on 9,90 eur.

TAGASTUSTINGIMUSED JA PRETENSIOONID

Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (sh toidukaubad, joogid) 14-päevane taganemisõigus ei kehti. Juhul, kui kaup ilmselgelt ei vasta kokkulepitud tingimustele, siis tuleb sellest Müüjat teavitada viivitamatult, saates selle kohta reklamatsiooni koos fotodega e-posti aadressile: perenaine@saiasahwer.ee. Kui on tuvastatav ettevõtte eksimus, siis kliendi soovil vahetame ühe kauba samaväärse teise kauba vastu või tagastame makstud summa.

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. 
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 24 tunni jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressil perenaine@saiasahwer.ee.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. 

TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Teil on õigus enne tellimuse väljastuskuupäeva oma tellimus tühistada ja 5 tööpäeva jooksul raha tagasi saada. Tellimust saab tühistada ainult tööpäeviti ja mitte hiljem kui kättetoimetamise päevale eelneval päeval kell 12.00, helistades numbrile +372 55 679 888 või meili teel perenaine@saiasahwer.ee Hiljem laekunud tellimuse tühistamise avaldused ei kuulu rahuldamisele.

ISIKUANDMED
E-poest tellimuste vormistamisega ja ostu sooritamise käigus teatavaks saanud personaalseid kliendi andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Saiasahwer OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi loata. Kliendi personaalseid andmeid kasutatakse tellitud toodete kättetoimetamiseks. 

MUU INFO
Toitudes sisalduvate allergeenide kohta saab infot telefonil +372 55 679 888 või kirjutades perenaine@saiasahwer.ee.